Niels Erik From collier och armband

silver och rosenkvarts, diameter hänge 33 mm, längd 47 cm, inre diameter armband ca 59 mm, totalvikt 54 g. Signerade NE From Denmark.

Bruksslitage.

Utropspris
3 000 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20