1348076

Wille Salonen

(Finland)
Wille salonen, olja på duk, signerad.

Wille Salonen, olja på duk, signerad.

Sjöstrand. 64,5 x 94 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Alma Ahlroth
Alma Ahlroth

Utropspris
350 EUR