Konst Modern svensk konst
1348149

Lars Hall

(Sverige, Född 1938)
Lars hall, olja på duk, signerad, a tergo daterad 1988.

Lars Hall, olja på duk, signerad, A Tergo daterad 1988.

"Ömtåligt landskap", 122x60 cm.

Obetydligt ytslitage.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Utropspris
4 000 SEK