1348158

Jörgen Nash

(Danmark, 1920-2004)
Jörgen nash, mixed media, signerad, daterad 1987.

Jörgen Nash, Mixed media, signerad, daterad 1987.

"Herkules", ca 64x87 cm.

Ej examinerad ur ram.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - T5
Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas
3 dagar 20 timmar
2 200
220
255
Utropspris
4 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 2 400 SEK. Läs mer.
Budhistorik (4 bud)
18 okt 20:09
2 200 SEK
18 okt 1:07
2 000 SEK
15 okt 12:20
350 SEK
14 okt 14:54
300 SEK