Design Möbler
1348165

Sekretär, Sverige. 1950-60-tal.

Sekretär, sverige. 1950-60-tal.

Fanerad med teak. Uppsats med fack och lådor. Två lådor i sarg. Utdragbar skrivskiva. Längd 88,5. Bredd 47. Höjd 100 cm. Nyckel finns.

Smärre slitage. Ett ben är något löst.

Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13

Utropspris
2 500 SEK