Smycken Ringar
1348176

Ring 18K vitguld med 1 briljant 0,30 ct enligt gravyr W/TCR VVS, värderingsintyg från Gemmologica AB Stockholm

Ring 18k vitguld med 1 briljant 0,30 ct enligt gravyr w/tcr vvs, värderingsintyg från gemmologica ab stockholm.

Total vikt 2,5 g. Storlek 18,25/57.

Repor. Slitage. Gäller ringskena.

Unni Trolle
Unni Trolle
Gemmolog, värderare
+46 (0)762 09 59 81

Utropspris
3 000 SEK