Konst Modern svensk konst
1348192

Bo Hylander

(Sverige, 1941-2015)
Bo hylander, olja på duk signerad och daterad 2009.

Bo Hylander, olja på duk signerad och daterad 2009

Samtal, 116x89 cm

Oramad

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
4 000 SEK