Fanerat med teak. Benställning och friser av ek. Front med dörrpar och en skåpsdörr med bakomliggande hyllinredning. Tre lådor. Längd 153, djup 45, höjd 103 cm. Nyckel finns.
Ställvis slitage. Märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.