Fanerat med teak. Benställning av ek. Front med tre skåpdörrar och bakomliggande hyllinredning. Invändigt grönlackerad. Längd 164, djup 41, höjd 96 cm. Nyckel finns.
Ställvis slitage. Märken. Smärre fanerskada med retusch.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.