Fanerat med teak. Benställning och detaljer av ek. Front med två skåpdörrar och bakomliggande hyllinredning. Två lådor varav en med inredning. Längd 160, djup 43, höjd 101 cm. Nyckel finns.
Smärre slitage. Märken. Mindre repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.