Fanerat med teak. Benställning och detaljer av ek. Front med två skåpdörrar och en nedfällbar klaff. Tre lådor. Längd 170, djup 42, höjd 90 cm. Nyckel finns.
Ställvis slitage. Märken. Repor. Lådorna kärvar något.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10