Möbler Stolar
1348249

Stolar, 6 st, troligen Danmark, 1960-70-tal.

Stolar, 6 st, troligen danmark, 1960-70-tal.

Stomme ek, sits i skinn, sitthöjd ca 45 cm.

Åldersrelaterat slitage. Märken. Repor. Slitage. Skador. Fläckar.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - C1
Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
3 000 SEK