Design Möbler
1348338

Preben fabricius & Jørgen Kastholm, "Bucket chair" för Walter Knoll Tyskland 1900-talets senare del

Preben fabricius & jørgen kastholm, "bucket chair" för walter knoll tyskland 1900-talets senare del.

Fot av mattpolerat stål, formgjuten sits klädd med skinn, snurrbara, etikettmärkta, sitthöjd 48 cm

Bruksslitage. Repor. Fläckar.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - H15
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Klubbat pris
4 500
451
525
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
20 okt 20:46
4 500 SEK
20 okt 20:46
4 300 SEK
20 okt 20:45
4 200 SEK
20 okt 20:22
4 000 SEK
14 okt 20:19
1 000 SEK