Design Möbler
1348347

Gijs Papavoine

(Nederländerna, Född 1949)
Gijs papavoine, fåtölj "castor" för montis nederländerna sent 1900-tal.

Gijs Papavoine, fåtölj "Castor" för Montis Nederländerna sent 1900-tal

Klädd med avtagbart skinn, sitthöjd 40 cm, 76x80x100 cm

Bruksslitage. Avnött. Fläckar. Märken.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
3 000 SEK