1348465

Jorma Turtiainen

(Finland, Född 1936)
Jorma turtiainen, olja på duk, signerad och daterad 1984-1985.

Jorma Turtiainen, olja på duk, signerad och daterad 1984-1985.

"Vy till Brunsparken", 75 x 99 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - T45
Laura Pohjola
Laura Pohjola
Ansvarig specialist finländsk modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

600
6 192
676
Utropspris
900 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (6 bud)
26 nov 10:53
600 EUR
25 nov 23:06
560 EUR
25 nov 13:36
540 EUR
24 nov 5:52
520 EUR
23 nov 21:17
500 EUR