Design Konstglas
1348626

Vaser, ett par, glas, 1900-tal.

Överfång i mörk violett mot gultonad fond. Dekor av flodlandskap. Höjd 31 cm.

Smärre ytslitage. Märken. Tillverkningsdefekter.

Elsa Forsbäck
Elsa Forsbäck
+46 (0) 70 795 83 38

Utropspris
4 000 SEK