1348646

Kirsti Rantanen

(Finland, Född 1930)
Kirsti rantanen, väggbonad, tillverkare helmi vuorelma oy, lahtis 1960-tal.

Kirsti Rantanen, väggbonad, tillverkare Helmi Vuorelma Oy, Lahtis 1960-tal.

Signerad. "Pesäpuu", (Boträd). Stlk 146 x 100 cm

Åldersrelaterat slitage.

Mikael Nygård
Mikael Nygård

Utropspris
250 EUR