Skeppsmodell i delvis bemålat trä. I glas- och ekmonter. Märkt L. Cedergren S/S Jarl 1-4 1931. 78 x 18 x 48 cm.
Slitage. Smärre skador.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10