1349079

Yves Poyet

(Frankrike, Född 1942)
Yves poyet, akryl på duk, signerad. daterad 1986 a tergo.

Yves Poyet, akryl på duk, signerad. Daterad 1986 a tergo.

"Le Paradis". 45 x 72 cm.

Smärre skrapmärken, gulnad fernissa.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
2 500 SEK