Erika Lagerbielke

(Sverige, Född 1960)
Erika Lagerbielke
(Sverige, Född 1960)

Erika Lagerbielke, glasservis, 32 delar, "Imperial", Orrefors.

Klart och blåtonat glas med dekorav guld samt graverade stjärnor. Bestående av:
8 snapsglas, höjd 20 cm.
12 vinglas, höjd 20 cm.
12 champagneglas, höjd 26 cm.

Smärre ytslitage. Mindre nagg på ett vinglas.

Utropspris
10 000 SEK

Elsa Forsbäck
Elsa Forsbäck
+46 (0) 70 795 83 38