Konst Äldre svensk konst
1349337

Johan Robert Nilsson

(Sverige, 1842-1888)
Johan robert nilsson, tillskriven, olja på duk.

Johan Robert Nilsson, tillskriven, olja på duk.

Vy över Mariefred med Gripsholms Slott. 59 x 92 cm.

Krackelerad, lagningar.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
15 000 SEK