Fanerat med mahongy. Två glasade dörrar med bakomvarande hyllplan. Nedåt avsmalnande benståndare med ett hyllplan. Bredd 90, djup 39, höjd 167 cm. Nyckel finns.
Slitage. Märken. Renoverad. Lås defekt.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.