Gunnar Torhamn

(Sverige, 1894-1965)
Gunnar Torhamn
(Sverige, 1894-1965)

Gunnar Torhamn, olja på duk, signerad Torhamn.

Sällskap i landskap. 65 x 90 cm.

Ytsmuts. Obetydligt hål. Fläckar. Smärre färgbortfall.

Utropspris
6 000 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13