1349490

Wilhelm Kåge

(Sverige, 1889-1960)
Wilhelm kåge, vas "argenta" modell 1210 1945.

Wilhelm Kåge, vas "Argenta" modell 1210 1945

Höjd 25,5 cm

Åldersrelaterat slitage. Tillverkningsdefekt. Nagg.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
3 000 SEK