Konst Modern svensk konst
1349493

Eric Hansen

(Sverige, Född 1930)
Eric hansen, olja på duk 2 st signerade och daterade 1979.

Eric Hansen, olja på duk 2 st signerade och daterade 1979

"Indiansk poesi", 39x46 cm resp 46x39 cm

Obetydligt ytslitage. Mindre repor

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
2 500 SEK