Design Möbler
1349586

Fåtöljer, ett par, "Rondo", Göte-Möbler I Nässjö AB, Nässjö, 1960-tal.

Fåtöljer, ett par, "rondo", göte-möbler i nässjö ab, nässjö, 1960-tal.

Stomme av lackerat stålrör. Vridbar rottingkorg. Sitthöjd ca 37 cm.

Slitage. Smärre färgbortfall. Smärre skador. Senare bemålning på korgen.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H116
Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Klubbat pris
2 000
200
232
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (2 bud)
14 okt 15:27
2 000 SEK
8 okt 10:46
1 000 SEK