Möbler Skåp & Byråar
1349655

Byrå, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.

Bemålad med beslag av mässing. Två lådor. Skiva av röd marmor. Bredd 80, djup 45, höjd 75 cm. Nyckel finns.

Senare målning. Smärre slitage.

Sofie Lundberg
Sofie Lundberg
+46 (0) 73 918 04 69

Klubbat pris
2 400
240
278
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
8 okt 17:25
2 400 SEK
8 okt 17:24
2 200 SEK
8 okt 17:24
2 200 SEK
8 okt 17:24
2 000 SEK
8 okt 17:24
1 900 SEK