Möbler Skåp & Byråar
1349660

Byrå, sengustaviansk stil, 1800-tal.

Bemålad. För tre lådor. Kannelerade ben hörn. Beslag av mässing. Imitationsmålad skiva. Längd 102.5, bredd 49, höjd 79.5 cm. Nyckel finns.

Smärre slitage. Renoverad. Kompletterad. Senare bemålning. Senare beslag.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H145
Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Klubbat pris
3 600
359
417
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
13 okt 19:17
3 600 SEK
13 okt 19:17
3 500 SEK
13 okt 19:15
3 400 SEK
13 okt 19:15
3 200 SEK
8 okt 14:31
3 000 SEK