Design Möbler
1349722

Skåp, 1940-tal.

Skåp, 1940-tal.
Skåp, 1940-tal.
Skåp, 1940-tal.
Skåp, 1940-tal.
Skåp, 1940-tal.
Skåp, 1940-tal.
Skåp, 1940-tal.

Fanerat med alm. Tre skåpdörrar med bakomliggande hyll-och lådinredning. Intarsiadekor på mittersta skåpdörren. Bredd 150, djup 47, höjd 117 cm. Nyckel finns.

Krackelyr. Smärre fanerskador. Märken. Fläckar. Repor. Lagning vid gångjärn på mittersta dörren, samt är något lös.

Sofie Lundberg
Sofie Lundberg
+46 (0) 73 918 04 69

Utropspris
3 000 SEK