1349821

Wilho Sjöström

(Finland, 1873-1944)
Wilho sjöström, olja på duk, signerad och daterad-37.

Wilho Sjöström, olja på duk, signerad och daterad-37.

Sittande gosse. 93x64 cm.

Åldersrelaterat slitage. Färgbortfall.

Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377

Utropspris
600 EUR