Briljantslipade och baguetteslipade diamanter totalt ca 8,5 ct. Oval fasettslipad safir ca 7 ct. 18K vitguld. Stämplad ENAR, Malmö 1988. Längd ca 41 cm. Vikt 50 gram.
Bruksslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.