Design Möbler
1350119

Ferruccio Brunati, soffa, Italien, 1970-tal.

Ferruccio brunati, soffa, italien, 1970-tal.

Tre-sits, klädd med skinn, underrede av hårdplast, längd ca 220 cm, sitthöjd ca 42 cm, märkt undertill.

Fläckar. Repor. Krackelyr. Slitage. Skador.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Utropspris
4 000 SEK