Design Möbler
1350121

Jacob & Josef Kohn, soffgrupp 5 dlr Wien tidigt 1900-tal

Jacob & josef kohn, soffgrupp 5 dlr wien tidigt 1900-tal.

Betsa och lackerat böjträ, fast stoppad sits och rygg, sitthöjd 50 cm, soffans mått 120x55x92 cm

Bruksslitage. Repor. Märken. Nagg. Något instabil. Senare klädsel. Renoverad.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G9
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas
4 dagar 16 timmar
2 200
220
255
Utropspris
3 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 2 400 SEK. Läs mer.
Budhistorik (3 bud)
17 okt 14:45
2 200 SEK
16 okt 19:46
2 000 SEK
16 okt 17:30
1 000 SEK