Design Övrigt
1350134

Bordslampa, Asea, modell EA1288, 1900-talets mitt.

Bordslampa, asea, modell ea1288, 1900-talets mitt.

Mässing och alm. En ljuspunkt. Höjd 44 cm.

Smärre slitage. Ej funktionstestad.

Utropspris
3 000 SEK