Konst Modern svensk konst
1350152

Olle Hjortzberg

(Sverige, 1872-1959)
Olle hjortzberg, olja på duk, signerad.

Olle Hjortzberg, olja på duk, signerad.

Sydländskt landsskap, 61 x 50 cm.

Obetydligt ytslitage.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Utropspris
3 000 SEK