Möbler Hyllor & Bokhyllor
1350366

Hylla/Atenienn/Etagere, 1800-talets senare del.

Hylla/atenienn/etagere, 1800-talets senare del.

I fyra plan. Målad dekor med bland annat inläggningar i pärlemor. Svängd form. Längd 85, bredd 41, höjd 125.5 cm.

Slitage. Smärre skador. Lagningar. Märken.

Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13

Utropspris
2 500 SEK