Konst Modern svensk konst
1350453

Carl Fredrik Reuterswärd

(Sverige, 1934-2016)
Carl fredrik reuterswärd, färglitografier, 4 st, signerade, numrerade, 45/200.

Carl Fredrik Reuterswärd, färglitografier, 4 st, signerade, numrerade, 45/200.

Bladmått 55x75 cm, 55x67 cm, 55x45 cm, 55x45 cm.

2 st med defekt glas, gulnat papper.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - T23
Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas
3 dagar 10 timmar
1 800
174
197
Utropspris
3 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 900 SEK. Läs mer.
Budhistorik (1 bud)
24 nov 14:30
1 800 SEK