Axel Erdmann, olja på duk, Stockholms vy, signerad, daterad 1919.
Riddarholmskyrkan/Karolinska gravkoret, 50x50 cm.
Smärre färgbortfall. Smärre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
6 000 SEK