Smycken Armband
1350537

Grete Prytz Kittelsen för J Tostrup armring sterling silver, Norge

Grete prytz kittelsen för j tostrup armring sterling silver, norge.

Innermått ca 18 cm, bredd ca 4 cm.

Anlupen. Repor. Slitage. Nagg.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - K3
Unni Trolle
Unni Trolle
Gemmolog, värderare
+46 (0)762 09 59 81

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Klubbat pris
4 000
388
437
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (2 bud)
18 nov 20:44
4 000 SEK
15 nov 15:15
3 000 SEK