Ann Marie Forsberg, vävnad "Blå crocus" signerad, gobelängvariant ca 57x95 cm
Obetydligt ytslitage.
Mönstret formgivet 1945.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
6 000 SEK