Belysning Golvlampor
1350609

Golvlampa, porslin, Rörstrand, 1900-talets första hälft.

Golvlampa, porslin, rörstrand, 1900-talets första hälft.

Rikligt dekorerad med blommor och löv, polykromt glaserad och delvis förgylld. På fyrdelad fot. För två ljuspunkter. Höjd 175 cm.

Krackelyr. Smärre fläckar. Ej funktionstestad.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N4
Sofie Lundberg
Sofie Lundberg
+46 (0) 73 918 04 69

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

1 000
97
110
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
1 dec 12:44
1 000 SEK
1 dec 12:43
800 SEK
1 dec 12:43
500 SEK
1 dec 12:43
300 SEK