Soffa, Swedfurn/Slätt möbler Töreboda, 1970-tal.

Tre-sits, plymåer i sits/rygg, klädsel i sammet/plysch, etikettmärkt, längd ca 190 cm, sitthöjd ca 38-40 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Utropspris
3 000 SEK