Design Möbler
1350843

Cees Braakman, ´serveringsvagn Pastoe 1900-talets mitt

Cees braakman, ´serveringsvagn pastoe 1900-talets mitt.

Stomme av teak, lösa hyllplan av glas med kant av gummi, 63x45x57 cm

Bruksslitage. Repor. Skadade hjul

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G6
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas
22 timmar 41 minuter
600
60
70
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 650 SEK. Läs mer.
Budhistorik (1 bud)
20 okt 20:54
600 SEK