Design Konstglas
1350844

Ardy Strüwer

(Sverige, Född 1939)
Ardy strüwer, vas och fat, signerade, johansfors.

Ardy Strüwer, vas och fat, signerade, Johansfors.

Fat signerad: Johansfors Ardy Strüwer F-6/199 Ltd Edit. Fyrklöver märke. Diameter 41 cm. Originalförpackning.
Vas signerad: Johansfors Ardy Strüwer F-81/99 Special Edition. Fyrklöver märke samt J stämpel i botten. Höjd 25 cm, diameter 24,5 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Mikael Nygård
Mikael Nygård

Klubbat pris
940
9 415
1 092
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (48 bud)
2 okt 19:10
940 EUR
2 okt 19:10
920 EUR
2 okt 19:09
900 EUR
2 okt 19:09
900 EUR
2 okt 19:09
880 EUR