Konst Modern svensk konst
1350875

Gunnar Zetterström

(Sverige, 1902-1965)
Gunnar zetterström, olja på pannå, signerad.

Gunnar Zetterström, olja på pannå, signerad.

Vy mot Skeppsholmen, Stockholm. 21 x 26 cm.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Klubbat pris
1 800
180
209
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (4 bud)
4 okt 20:02
1 800 SEK
30 sep 21:22
400 SEK
29 sep 18:54
350 SEK
29 sep 10:56
300 SEK