Konst Modern svensk konst
1350907

Gerhard Nordström

(Sverige, 1925-2019)
Gerhard nordström, olja på pannå signerad och daterad -43.

Gerhard Nordström, olja på pannå signerad och daterad -43

Sågverk, 50x60 cm

Obetydligt ytslitage.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
4 000 SEK