Konst Contemporary
1351087

Lars Lerin

(Sverige, Född 1954)
Lars lerin, akvarell, signerad 1993.

Lars Lerin, akvarell, signerad 1993.

HSB. Bladstorlek 75 x 105 cm.

Ej examinerad ur ram.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T4
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas
9 dagar 10 timmar
25 000
2 503
2 915
Utropspris
150 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 26 000 SEK. Läs mer.
Budhistorik (1 bud)
28 okt 11:50
25 000 SEK