Belysning Taklampor
1351299

Taklampa, 1940-50-tal.

Taklampa, 1940-50-tal.
Taklampa, 1940-50-tal.
Taklampa, 1940-50-tal.

Kupa frostat glas, prickar, stomme i metall, diameter ca 23 cm, höjd ca 23 cm inklusive stomme.

Åldersrelaterat slitage. Märken. Ej funktionstestad.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Utropspris
2 500 SEK