Design Möbler
1351564

Stolar, 4 st, Farstrup, 1960-tal, Danmark.

Stolar, 4 st, farstrup, 1960-tal, danmark.

Träslag bla Teak, senare klädda i konst skinn, sitthöjd ca 45 cm.

Smärre slitage. Renoverad.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Utropspris
6 000 SEK