Hans-Agne Jakobsson, blomsterlampor, 2 st, "G98", Hans-Agne Jakobsson AB, Markaryd, 1960-tal.
Mässing. Perforerad skärm. Spetsiga nedtill för isättning i jord. Total höjd ca 60 cm.
Ej funktionstestad. Repor. Smärre fläckar.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10